Pobierz bezpłatną aplikację mobilną -
szybko i łatwo znajdź prawników i kancelarie
w Twojej okolicy!

Znajdź prawnika online w Twojej okolicy! Wystarczy, że wpiszesz nazwę miejscowości i wybierzesz specjalizację kancelarii, by znaleźć odpowiedniego profesjonalistę!

Znalazłeś już odpowiednią kancelarię? Umów spotkanie z prawnikiem online – sam decydujesz o dacie i godzinie spotkania.

Aplikacja umożliwia Ci dostęp do wszystkich Twoich kancelarii prawnych, notarialnych etc. w jednym miejscu!

Wszystkie Twoje sprawy masz w zasięgu ręki – dzięki elektronicznym aktom sprawy możesz się zapoznać z nowymi dokumentami w sprawie oraz wrócić do nich, gdy tylko tego potrzebujesz.

Czekasz na informację co się dzieje w sprawie? Już nie musisz dzwonić do swojej kancelarii – otrzymasz wiadomość PUSH, gdy tylko Twoja sprawa zmieni status!

Chciałbyś wiedzieć czegoś więcej w temacie własnych spraw? Zapoznaj się z naszymi publikacjami prawnymi – znajdziesz tam konkretne wskazówki prawne.

If you or your business is facing a legal challenge that calls for sound advice and skilled representation, contact us today to arrange a free consultation with an attorney.

www.znajdzprawnikaonline.pl www.mobile-lex.com

challenge that calls for sound advice and skilled representation, contact us today to arrange a free consultation with an attorney.


Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

OK